Skip to content
O mnie
  1. Home
  2. /
  3. O mnie

Kilka zdań o mnie

Od ponad 12 lat pracuję w zawodzie psychologa, skupiając się na ludziach, ich rozwoju i lepszym rozumieniu siebie. W swojej pracy dążę zawsze do udzielenia profesjonalnej pomocy terapeutycznej, opierając się o najwyższe standardy pracy psychologa. Poprzez zdobyte doświadczenie oraz wiedzę niosę wsparcie osobom w różnych sytuacjach życiowych. Łączę swoją pasję, jaką jest drugi człowiek, z rzetelnym przygotowaniem psychologicznym. Dbam o to, by każdy pacjent czuł się bezpiecznie i wyjątkowo.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, na kierunku psychologia kliniczna. Ukończyłam także Szkołę Psychoterapii INTRA w Warszawie oraz liczne szkolenia w ujęciu Ericksonowskim. Zdobyłam również certyfikat EMDR przy Polskim Towarzystwie Terapii EMDR. Ciągły rozwój i poszukiwanie nowych i coraz lepszych rozwiązań problemów życiowych to mój atut, dlatego obecnie przechodzę cykl szkoleń doskonaląc tę metodę. Co więcej, należę do Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Hospicjum św. Ducha w Łomży, w sekcji Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Koninie oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego.
W pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa, a swoje metody pracy poddaję regularnie superwizji.

DSC_0144
logo-superego
Godziny otwarcia
Pn - Pt 9:00 - 18:00
logo-superego
Godziny otwarcia
Pn - Pt 9:00 - 18:00